روش چسباندن توری پنجره دوجداره

روش چسباندن توری پنجره دوجداره

خلاصه:
امروزه در اکثر خانه‌ها از توری استفاده می‌شود به همین منظور مهم است که قبل از خرید اطلاعات کافی از انواع و قیمت توری‌ها داشته باشید. در این مقاله با انواع توری‌های چسبی، مگنتی و پلیسه‌ایی آشنا شدیم و روش‌های تمیز کردن توری را آموختیم.
1401/04/08

اگر شما هم از هوای تازه درون خانه لذت می‌برید اما از دردسرهای باز کردن پنجره در فصول مختلف نگران هستید، چراکه حشره های مختلفی وجود دارند که به دنبال روزنه ای می گردند تا وارد خانه شما شده و در آنجا ماندگار شوند. در این مقاله روش های راحت و کم هزینه چسباندن توری به پنجره دوجداره را بررسی می‌کنیم. تنها با اندازه گیری دقیق پنجره، خرید توری پنجره دوجداره مناسب و با کیفیت و استفاده از تجهیزات مورد نیاز در کنار رعایت‌ کردن نکات فنی این کار به راحتی امکان پذیر است.

انواع توری مناسب برای چسباندن پنجره دوجداره

با پیشرفت روز افزون تکنولوژی انواع و اقسام توری‌های پنجره نیز افزایش می‌یابد، شما با آشنایی کامل با انواع توری‌ها، توری مورد نظر خود را انتخاب کرده و با روش‌های متنوع که در ادامه مطلب ذکر می‌کنیم می‌توانید توری‌ها را بچسبانید.

کم هزینه ترین توری پنجره: توری چسبی

توری چسبی از ساده ‎‌ترین نوع توری ها به شمار می‌آید و نوار چسبی که در این نوع توری ها به کار برده شده است همان درزگیرهای بین چهارچوب در است. برای اطلاع از قیمت پنجره دوجداره و قیمت توری می‌توانید به آدرس hafmanprofile.com وارد شوید.
روش چسباندن این توری ها بسیار ساده است و چندین دقیقه بیشتر طول نمی کشد، ابتدا نوار چسب پنجره را با طول مورد نظر خریداری کنید، قبل از چسباندن حتما درزها و بین پنجره را تمیز کنید، بعد از اطمینان از تمیزی چهارچوب پنجره نوار کاغذی چسب را باز کرده و دور قاب پنجره بچسبانید، سپس تور را که به اندازه کافی برش داده اید دور آن بچسبانید.
از معایب توری چسبی می‌توان به این مورد اشاره کرد که چسب این مدل توری به مرور زمان پوسیده و فرسوده می‌شود و ممکن است چسبندگی خودش را از دست بدهد.

‌کاربردی ترین توری پنجره: توری آکاردئونی یا پلیسه ای

توری آکاردئونی یا پلیسه ای طوری طراحی شده اند که زیبایی و راحتی را به خوبی ترکیب کنند. این مجموعه از توری‌ ها کار مونتاژ و چسب کاری را راحت تر می‌کنند، همچنین روی هم قرار می‌گیرند و شکل آکاردئون هستند، امروزه توری های پارچه ای و قدیمی جای خود را به توری‌ های آکاردئونی داده اند. در طول تابستان، وقتی درهای تراس و بالکن ما اغلب باز می‌مانند، حشرات وارد منزل شده و باعث سلب آرامش می‌شود. با نصب توری از این مشکل جلوگیری می‌شود. از ویژگی‌ های توری پلیسه‌ای می‌توان به عملکرد ساده و طول عمر بالا، استقامت بالا در برابر شرایط آب و هوایی مختلف و شستشو آسان و راحت اشاره کرد.

خاص‌ ترین توری پنجره: توری مگنتی یا آهنربایی

از این توری‌ها معمولا در چهارچوب درهای تراس یا خانه استفاده می‌شود. برای سهولت در رفت و آمد، بدون استفاده از دست برای باز کردن، می‌توانید از میانه آن رد شوید. از جمله معایب این توری‌ها می‌توان به عمر کوتاه آن‌ها اشاره کرد.


 

جدیدترین توری پنجره: توری رولینگ 

توری رولینگ همان‌طور که از نامش مشخص است توری متحرک است که با کمک یک طناب و به روش کرکره‌ایی بالا و پایین می‌شود.


 
 

معرو‌فترین توری پنجره: توری ریلی

در ساختمان‌هایی با در و پنجره‌های ریلی از توری ریلی نیز استفاده می‌شود، کاربرد آن بسیار ساده است و از هر دو طرف به صورت ریلی جا‌ به جا می‌شود.

3 روش تمیز کردن توری پنجره

تمیز کردن پنجره ها همیشه به تمیز و مرتب دیده شدن فضا کمک می‌کند و باعث افزایش طول عمر توری‌ها خواهد شد.
1. در صورتی که بخار شوی دارید آسان ترین روش شستن توری ها، استفاده از بخارشوی است. بخار شوی گرد و غبار توری را پاک و تمیز می‌کند.
2. در صورت نداشتن بخارشوی می‌توان به کمک یک جارو یا جارو برقی گرد و غبار توری را گرفت و سپس با دستمال خیس تمیز کرد.
3. در صورتی که توری‌های مگنتی دارید، می‌توانید آن‌ها را از جای اصلی جدا کرده و کاملا شستشو دهید و سپس جای‌گذاری کنید.

سخن آخر

امروزه در اکثر خانه‌ها از توری استفاده می‌شود به همین منظور مهم است که قبل از خرید اطلاعات کافی از انواع و قیمت توری‌ها داشته باشید. در این مقاله با انواع توری‌های چسبی، مگنتی و پلیسه‌ایی آشنا شدیم و روش‌های تمیز کردن توری را آموختیم. در صورتی که قصد خرید پنجره‌های دوجداره دارید و به دنبال بهترین پروفیل در و پنجره دوجداره هستید می‌توانید از سایت هافمن دیدن کنید و با کارشناسان ما در ارتباط باشید. 
1401/04/08

نظرات

ثبت نظر

نظر خود را ثبت کنید


بهترین فرصت برای خرید و تعویض پنجره UPVC