اسلایدر طرح تعویض

هزینه چقدره؟

هافمن، راحت و در دسترس هافمن، راحت و در دسترس

همه ی مراحل استعلام و سفارش با سرعت و کیفیت مطلوبی انجام میشه. خیالتون راحت از سردرگمی و معطلی خبری نیست.

مشاوره تلفنی یا حضوری رایگان

با ثبت شماره تلفن در اینجا و یا ارسال عدد 8 به شماره 30001644 از طریق پیامک کار شروع میشه. متخصصین هافمن با شما تماس خواهند گرفت و میتونید یک مشاوره رایگان داشته باشید.

01

اندازه گیری فضارایگان

بعد از قدم اول نوبت اندازه گیری فضا در کمترین زمانه.

02

اعلام طرح و هزینه رایگان

در این مرحله طرح های پیشنهادی و هزینه ها توسط کارشناسان هافمن اعلام میشن.

03

نصب

در آخر بعد از نهایی شدن سفارش، همکاران ما برای نصب پنجره‌ها در محل حاضر میشن.

04

چقدر طول میکشه؟

تعویض سریع و بدون تخریب

خیلی سریع از دست در و پنجره های قدیمی خلاص بشید.

درطول تعویض پنجره‌ها قرار نیست هیچ تخریبی انجام بشه، خیالتون راحت. در این روش تعویض پنجره ها، دیوار اطراف پنجره هیچ صدمه ای نمیبینه و اصلا خبری از بنایی نیست.

تعویض سریع و بدون تخریب

تماس با هافمن

تماس با هافمن تماس با هافمن

مشاوره رایگان پنجره دو جداره، بازدید رایگان از منزل برای اندازه‌گیری، و نوبت‌بندی پرداخت هزینه!

تلفن بذار
با چه شماره ای تماس بگیریم؟

هرجور حساب کنی می‌صــرفـه!

پنجره های قدیمی میتونن باعث هدر رفتن زمان و انرژی بشن، اما یه تعویض طلایی به شما کمک میکنه تا از این اتفاقات جلوگیری کنید، در هزینه ها و زمانتون صرفه جویی بشه و حالا حالاها به تعویض در و پنجره نیازی نداشته باشید، پس هرجور حساب کنی می ارزه.

ویديؤهای هافمن

تعویض پنجره قدیمی

تجهیزات و بخش های مختلف هر ساختمان و خانه ای به مرور زمان قدیمی و کهنه می شوند و به بازسازی، تعمیر و یا حتی تعویض احتیاج دارند. در و پنجره های خانه نیز از این قاعده مستثنی نیستند. با گذشت زمان و در اثر مجاورت در و پنجره ها با رطوبت، باد و باران، انواع آلودگی ها و ... این بخش دچار خرابی می شود و باید برای جلوگیری از ایجاد آزار و اذیت و همچنین خرابی ظاهر محیط به فکر تعویض پنجره قدیمی باشید.
تعویض در و پنجره همواره در ذهن ما با تخریب و بنایی همراه است و همین می تواند باعث شود تا به تعویض در و پنجره به صورت جدی فکر نکرده و به دلیل نگرانی بابت زمانبر، هزینه بر بودن یا مشکلات متعدد تخریب از خیر تعویض پنجره قدیمی بگذرید.
اما در این میان راه حل های مناسبی نیز وجود دارند و به کمک این راهکارها و روش ها میتوان هم در و پنجره های قدیمی را تعویض کرد و هم نگرانی چندانی بابت مشکلات احتمالی ناشی از این تعویض نداشت.

مشاهده بیشتر

مشکلات در و پنجره قدیمی

پنجره قدیمی می تواند با خود مسائل و مشکلات مختلفی را به همراه داشته باشد. شاید اولین مشکلی که پنجره قدیمی و شاید خراب برای شما ایجاد کند تاثیر بر زیبایی ظاهر محیط است. قطعا در و پنجره ی قدیمی شما که سالهاست وظیفه ی خود را انجام داده و مدت هاست که عمر خود را کرده، حالا خسته تر از آن است که بتواند مثل روز اول زیبا و متناسب باشد. از طرفی دیگر پنجره ی کهنه ی شما توان مقابله با هوای گرم و سرد را نداشته و به راحتی می تواند باعث هدر رفتن انرژی و در پی آن هدر رفت هزینه و سرمایه نیز بشود.
یکی دیگر از مواردی که می تواند به عنوان یک دغدغه در استفاده از پنجره های قدیمی به حساب آید، عایق صدا نبودن این محصول است. پنجره های قدیمی که چند جداره نبوده و از ساختار عایق و مناسبی بهره مند نیستند نمی توانند در مقابل ورود یا خروج سروصدا مانع خوبی باشند و همین امر می تواند باعث از بین رفتن آسایش شما شود.
مشکلات درب و پنجره کهنه به این چند مورد خلاصه نمی شوند، اما آنچه مهم تر از شمردن این مشکلات است پیدا کردن راه حلی برای آنها است. شاید ابتدای امر به فکر تعمیر در و پنجره باشید اما باید بدانید تعمیر در و پنجره فقط در مواردی که مشکلات جزئی مربوط به یراق آلات و مواردی از این دست وجود داشته باشد کاربردی است. حال که به دنبال راه حلی اصولی هستید تا به طور کلی شما را از دردسرهای پنجره قدیمی رها سازد باید به فکر تعویض آن باشید.
خوب است بدانید تعویض پنجره قدیمی به خودی خود راه حل نیست بلکه تعویض پنجره قدیمی با محصولی مناسب و کاربردی است که راه حلی مناسب به حساب می آید. نکته ی مهم در تعویض پنجره قدیمی انتخاب محصول باکیفیت است اما پنجره با کیفیت چه خصوصیاتی دارد؟


خصوصیات پنجره با کیفیت


عایق بودن در و پنجره :

یکی از خصوصیات مهم در و پنجره مرغوب و باکیفیت عایق بودن آن است. در زمان انتخاب در و پنجره و تعویض پنجره ی قدیمی از گزینه های مناسب در و پنجره های دو یا سه جداره هستند که می توانند نقش عایق را به خوبی و درستی اجرا کنند.
وجود 2 یا 3 جداره شیشه در ساختار این محصول باعث می شود تا هم عایق سروصدا و هم سرما و گرما باشد. البته وجود گاز آرگون پس از ایجاد خلا در فضای بین شیشه ها آن هم به درستی و به صورت دقیق و همچنین توسط افراد و ابزار حرفه ای خود نقش مهمی در ساخت در و پنجره هایی با کارایی ویژه دارند.
از طرفی دیگر در ساختار بسیاری از در و پنجره های دو جداره و سه جداره از پروفیل استفاده می شود. در صورتی که کیفیت پروفیل کاربردی مناسب و در سطح مطلوبی باشد این بخش نیز می تواند به تقویت خاصیت عایق در و پنجره کمک کند.


مقاوم در برابر ورود گرد و غبار :

علاوه بر تمام این موارد در و پنجره های دو و سه جداره در مقابل ورود آلودگی و ذرات گرد و غبار نیز مانع خوبی به حساب می آید. جلوگیری از ورود چنین مواردی به داخل محیط، احتیاج به درزبندی در و پنجره با دقت بالایی دارد. استفاده از لاستیک های مناسب در ساخت در و پنجره باکیفیت یکی از مواردی است که باعث می شود در و پنجره شما قدرت بیشتر و عملکرد بهتری به عنوان یک عایق داشته باشد.


نوع پروفیل استفاده شده در پنجره :

یکی دیگر از خصوصیات پنجره دو جداره و سه جداره با پروفیل upvc که باعث می شود هر کسی تمایل به تعویض پنجره قدیمی با این محصول داشته باشد، مقاومت بالای پروفیل به کار رفته در این محصول است. پروفیل upvc می تواند در مقابل تغییرات آب و هوایی، قرار گرفتن در مجاورت رطوبت و باران و مواردی از این دست و همچنین آلودگی های محیطی این در و پنجره را از تغییر و خرابی نجات دهد. از طرفی دیگر این نوع پروفیل در مقابل گرما و حتی آتش سوزی می تواند مقاومت خوبی نشان دهد و باعث گسترش آتش نمی شود.


چند نکته ی مهم در تعویض پنجره قدیمی

زمانی که شما تصمیم به تعویض پنجره قدیمی می گیرد باید نکات و جزئیات مهمی را در نظر داشته باشید. این نکات به شما در انتخاب و خرید محصول کاربردی کمک می کند.


اندازه گیری درست

باید توجه داشته باشید هنگام تعویض درب و پنجره کهنه اندازه گیری درست فضا برای ساخت پنجره جدید از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. بسیاری از برندهای معتبر و حرفه ای این امکان را برای مخاطبین خود فراهم می کنند تا اندازه گیری فضا توسط متخصصین انجام شده تا اندازه های درست و دقیقی برای ساخت پنجره به دست آید. متخصصین هافمن به صورت رایگان در محل مورد نظر شما حاضر می شوند و اندازه گیری های دقیق و کاملا درست توسط افراد حرفه ای و استادان کار انجام می شود.


اعتماد به تولیدکنندگان حرفه ای

به احتمال زیاد تشخیص پروفیل یا شیشه ی مرغوب و باکیفیت کاری نیست که شما به تنهایی از پس آن برآیید اما در صورتی که در زمان انتخاب و خرید به سراغ تولید کنندگان معتبر و خوشنام بازار بروید خیالتان از این بابت راحت خواهد بود. برای مثال پروفیل هافمن یکی از پروفیل های باکیفیت و خوش نام بازار است که با خیال راحت می توانید آن را انتخاب کرده و انتظار نتیجه و محصول نهایی ویژه ای را داشته باشید.


نصب در و پنجره

نصب در و پنجره از جمله مواردی است که می تواند به دغدغه در زمان تعویض پنجره قدیمی تبدیل شود. اما در صورتی که امکان نصب بدون تخریب وجود داشته باشد شما می توانید با خیال راحت به فکر تعویض پنجره قدیمی باشید. هافمن یکی از تامین کنندگان این محصول است که امکان نصب سریع و با کمترین دردسر برای انواع در و پنجره دو و سه جداره را فراهم می کند و شما می توانید در این زمینه به هافمن و تیم حرفه ای آن اعتماد کنید.


تبدیل پنجره قدیمی به دوجداره

بله، بدون هیچ تخریبی می‌توانید پنجره‌ قدیمی خود را با انواع پنجره‌های UPVC عوض کنید. امکان نصب پروفیل‌ها روی تمام پنجره‌های چوبی، آهنی، آلومینیومی وجود دارد. برای انجام این کار نیاز به هیچ‌گونه گچ‌بری و بنایی نیست و تنها لنگه‌های پنجره و شیشه آنها از جایشان بیرون آورده می‌شوند و قاب قدیمی برای قرارگیری زیر کار پروفیل‌ها آماده می‌شوند.
تعویض همه در و پنجره‌های دوجداره یک خانه به طور متوسط به ٦ یا ٧ ساعت زمان نیاز دارد و نیاز به آمادگی اهالی خانه و تغییر در دکوراسیون منزل برای انجام این کار نیست. همه چیز توسط کارشناس فنی در زمان بازدید و اندازه‌گیری در نظر گرفته می‌شود و روال تعویض در و پنجره در کوتاهترین زمان صورت می‌گیرد.
بهترین بخش ماجرا اینجاست که نیازی به ترک منزل نیست؛ تکنسین‌های نصب در و پنجره، به صورت همزمان کار نصب و برش را انجام می‌دهند تا مزاحم ساکنین خانه نشوند. حتی در فصل زمستان نیز با توجه به سرمایی که هنگام برداشت لنگه‌های پنجره قدیمی به درون خانه می‌آید هر پنجره به صورت مجزا سریعا پس از آماده سازی و برش قاب قبلی، نصب شده و سرجایش قرار می‌گیرد.


هزینه تعویض پنجره قدیمی با دوجداره

هزینه تعویض پنجره قدیمی با دوجداره بستگی به چند عامل دارد که شامل موارد زیر است:
اندازه پنجره: اندازه پنجره می‌تواند تاثیر زیادی در هزینه تعویض داشته باشد. پنجره‌های بزرگتر بیشترین هزینه را دارند.
جنس پنجره: نوع مواد و جنس پنجره (مانند پنجره UPVC، آلومینیوم یا چوب) نقش مهمی در هزینه تعویض پنجره دارد. پنجره‌های UPVC معمولاً ارزانتر از پنجره‌های آلومینیوم هستند.
نوع سیستم باز و بسته شدن: سیستم باز و بسته شدن پنجره نیز می‌تواند هزینه را تحت تاثیر قرار دهد. سیستم‌های باز و بسته شدن پیچیده‌تر و پیشرفته‌تر معمولاً گرانتر هستند.
نوع شیشه: نوع شیشه استفاده شده در پنجره نیز می‌تواند تاثیری در هزینه داشته باشد. شیشه‌های دوجداره با لایه عایق حرارتی اغلب گرانتر از شیشه‌های تک جداره هستند.
هزینه نصب: هزینه نصب پنجره نیز باید به هزینه کل اضافه شود. نصب پنجره‌های دوجداره ممکن است نیاز به تخریب و ساختارهای جانبی داشته باشد که ممکن است هزینه را افزایش دهد.
به طور کلی، هزینه تعویض پنجره قدیمی با دوجداره در نمایندگی‌های مختلف متفاوت است، بهتر است با تعمیرکاران هافمن تماس بگیرید و قیمت را بررسی کنید.


مراحل تعویض پنجره قدیمی با یک پنجره دوجداره

1. بررسی و اندازه‌گیری: ابتدا باید پنجره قدیمی را بررسی و اندازه‌گیری کنید تا بتوانید پنجره جدید را سفارش دهید.
2. سفارش پنجره: بعد از اندازه‌گیری، باید پنجره دوجداره را سفارش دهید. می‌توانید به شرکت‌ تولید کننده پنجره هافمن مراجعه کنید و به راحتی سفارش دهید.
3. جابه‌جایی پنجره قدیمی: پس از دریافت پنجره جدید، باید پنجره قدیمی را حذف کنید. این شامل برداشتن قاب، شیشه و سایر قطعات پنجره قدیمی است.
4. نصب پنجره جدید: پس از حذف پنجره قدیمی، باید پنجره جدید را نصب کنید. این شامل قرار دادن قاب پنجره، قرار دادن شیشه و نصب سیستم باز و بسته شدن است.
5. عایق‌بندی: پس از نصب پنجره جدید، باید عایق‌بندی کاملی انجام دهید تا هر نوع نشتی و ترک در پنجره ایجاد نشده باشد.
6. تمیزکاری و تکمیل کار: در انتها، باید پنجره جدید را تمیز کنید و هر گونه نقاط ناتمام را تکمیل کنید.
در هر مرحله از تعویض پنجره، بهتر است با تعمیرکاران مجرب هافمن یا شرکت‌های تعمیر و نصب پنجره معتبر مشورت کنید.


مدت زمان تعویض پنجره قدیمی با دوجداره

مدت زمان تعویض پنجره قدیمی با یک پنجره دوجداره متفاوت است و بستگی به عوامل مختلفی دارد، از جمله اندازه و نوع پنجره، شرایط محیطی و همچنین تجربه و مهارت تعمیرکاران. به طور کلی، معمولاً تعویض پنجره قدیمی با یک پنجره دوجداره ممکن است بین چند ساعت تا چند روز طول بکشد. با نمایندگان مجرب هافمن در و پنجره خانه خود را در کم‌تر از یک روز تعویض کنید.


آیا امکان نصب پنجره دوجداره روی پنجره قدیمی وجود دارد؟

بله، در برخی موارد امکان نصب پنجره دوجداره روی پنجره قدیمی وجود دارد. اما برای اطمینان حاصل کردن از این موضوع، بهتر است از یک نصاب متخصص مشاوره بگیرید. تیم نصاب هافمن می تواند شرایط را بررسی کند و تصمیم بگیرد که آیا نصب پنجره دوجداره روی پنجره قدیمی شما ممکن است یا خیر.


بستن