پروفیل در و پنجره هافمن و مزایای آن

هافمن تولید کننده باکیفیت‌ترین پروفیل های در و پنجره در کشورمان است. سال‌هاست که هافمن محصولات مرغوبی در زمینه پروفیل در و پنجره به مشتریان عزیز عرضه می‌کند.
  • توانایی تحمل سنگینی شیشه‌های در و پنجره عایق
  • تولید با بهترین متریال و در شرایط ایده‌آل
  • مقاوم در برابر رطوبت، نور خورشید و تغییرات دما
 
سازنده‌ای؟ پروفیل‌ها رو ببین!
مشاهده همه پروفیل‌ها
 
پنجره‌ی مدرن می‌خوای؟ نصب کن!
نصب پنجره مدرن
پروفیل چیست؟
سوالی دارید؟ عدد 8 رو به 300001644 پیامک کنید ارسال سریع پیامک خیلی زود باهاتون تماس می‌گیریم

پروفیل، برای پنجره‌ای رو به آسایش

01 پروفیل در و پنجره را دقیقا به چه چیزی می‌گوییم؟

به مقاطعی می‌گوییم که در ساختمان‌سازی بسیار کاربرد دارند. پروفیل در و پنجره به مجموعه‌ای از پروفیل‌ها می‌گوییم که در ساخت در و پنجره استفاده می‌شود. در واقع برای نگه داشتن شیشه پنجره دو جداره و سه جداره به پروفیل در و پنجره هافمن احتیاج است. پروفیل های در و پنجره هافمن برای صدا و حفظ انرژی عایق مناسبی هستند. مقدار عایق بودن این پروفیل ها به تعداد حفره‌های آن‌ها بستگی دارد. پروفیل های در و پنجره را می‌توان جوشکاری و سوراخکاری هم کرد.

02 چند نوع پروفیل در و پنجره داریم؟

پروفیل های در و پنجره بر اساس اندازه‌یشان دسته‌بندی می‌شوند. پروفیل‌ها معمولاً در دسته‌های سپری، لنگه‌دری، و چارچوبی قرار می‌گیرند. سطح مقطع پروفیل سپری شبیه حرف انگلیسی T است و در ساخت آن عمدتاً از فولاد ST37 استفاده می‌شود. پروفیل سپری در ضخامت‌هایی بین ۰.۹ میلی‌متر تا ۲.۵ میلی‌متر ساخته می‌شود و معمولا طول این پروفیل بین ۲ الی ۱۲ متر متغیر است. اما پروفیل لنگه دری برای ساختن چارچوب استفاده می‌شود. به این صورت که دولبه هستند و در ضخامت بین ۲ الی ۴ میلی‌متر و طول ۶ الی ۱۲ متر عرضه می‌شوند. پروفیل چارچوبی نیز دسته‌ی سوم پروفیل‌هاست که برای ساخت چارچوب استفاده می‌شود. تفاوت آن با لنگه دری این است که چارچوبی برای درهای چوبی و MDF کاربرد دارد و البته تک‌لبه‌ای است. چارچوبی خود چهار گونه‌ی رومی، فرانسوی، مکزیکی و ساده دارد.

03 روش ساخت پروفیل در و پنجره هافمن

ابتدا بهترین متریال انتخاب می‌شود. ورق‌های متریال در اندازه‌ها و انواع گوناگونی ساخته می‌شوند. سپس ورق‌های متریال وارد کارگاه ساخت پروفیل می‌شود. پروفیل‌ها را برش می‌دهند و سپس ورق به نوار تبدیل می‌شود. در مرحله آخر به نوارها شکل‌های خاصی متناسب با کاربردشان داده می‌شود.

04 چند جنس پروفیل در و پنجره وجود دارد و کدام بهتر است؟

پروفیل در و پنجره از متریال‌ها و جنس‌های گوناگونی درست می‌شود و هر کدام ویژگی منحصر به فرد خود را دارد. یو پی وی سی یکی از این متریال‌ها است که مقاومت بالایی در برابر گرما و نور دارد و زنگ نمی‌زند. فولاد یکی دیگر از این متریال‌هاست که از در دو نوع ورق سرد و گرم ساخته می‌شود. پروفیل آلومینیم یکی از متداول‌ترین پروفیل های در و پنجره در ساختمان‌سازی است که رقیب اصلی پروفیل UPVC به شمار می‌رود. متریال دیگر، کامپوزیت است که ترکیب پلاستیک تقویت‌شده با الیاف شیشه است و همچنین پروفیل‌های چوبی نیز وجود دارند.

محصول پروفیل در و پنجره هافمن

محصولات پروفیل هافمن به چهار دسته‌ی ۶۰ میلی‌متری، ۷۰ میلی‌متری، کمکی، و کشویی تقسیم می‌شوند. در دسته‌ی ۶۰ و ۷۰ میلی‌متری مدل‌های فریم پنجره، فریم پهن، لنگه پنجره، پروفیل میانی، لنگه بیرون بازشو درب، زهوار شیشه تک‌جداره، پروفیل لوله، پروفیل اتصال و ... وجود دارند. در دسته‌ی کمکی مدل پانل و در دسته‌ی کشویی فریم جفت ریل، فریم تک ریل، کاور فریم کشویی، آداپتور لنگه کشویی و ... یافت می‌شوند.

قیمت پروفیل در و پنجره را چه عواملی تعیین می‌کنند؟

قیمت پروفیل در و پنجره به پارامترهایی مثل طول، ضخامت، وزن و سایز قوطی وابسته است. نرخ آن به نوسان‌های قیمت مواد خام فلزات، هزینه‌های حمل و نقل، و تغییر نرخ سوخت نیز بستگی دارد که به این دسته از عوامل، عوامل اقتصادی گفته می‌شود. قیمت پروفیل در و پنجره هافمن را می‌توانید با شماره ۱۶۴۴ از سراسر ایران تماس بگیرید تا کارشناسان هافمن شما را در زمینه‌ی هزینه‌ها راهنمایی کنند. برخی گمان می‌کنند قیمت پروفیل در و پنجره به‌طورکلی بالاست اما در نظر نمی‌گیرند پنجره‌های قدیمی موجب هدر رفتن انرژی خانه شما می‌شوند و مشکلات متعددی دارند که پس از چند سال خودشان را به شما نشان می‌دهند. در حالی که با استفاده از پروفیل در و پنجره هافمن حالا حالاها به تعویض در و پنجره نیازی نخواهید داشت.

پروفیل در و پنجره Hofmann

کاربردهای مختلف پروفیل در و پنجره هافمن را بشناسیدجالب است بدانید از پروفیل در و پنجره هافمن فقط برای ساخت در و پنجره‌هایی با ساختار معمول استفاده نمی‌شود و این محصول کاربردهای مختلف دیگری هم دارد. در استخرهای خانه‌های ویلایی که تمیز بودن آب اهمیت بسیاری دارد، از سقف متحرک استفاده می‌شود. این سقف‌ها از ترکیب پروفیل در و پنجره هافمن با شیشه قابل ساختن است. دلیل اصلی استفاده از این متریال برای ساختن سقف متحرک استخر ها این است که طول عمر و پایداری بالاتری نسبت به دیگر گزینه‌ها دارد.در ساختن آلاچیق‌ها هم از پروفیل در و پنجره می‌توان استفاده کرد که هم محیط آلاچیق را از نظر حفظ انرژی بهینه می‌کند، هم نمای زیبایی به آلاچیق می‌دهد. اگر می‌خواهید آلاچیقی داشته باشید که گرمای آن در فصل‌های سرد و سرمای آن در فصل‌های گرم خارج نشود، از پروفیل یو پی وی سی هافمن استفاده کنید. همچنین لاچیق شما در مقابل سر و صدا و آلودگی‌ها نیز عایق می‌شود.

مشاهده محصولات هافمن
مشاهده محصولات
برای خانه‌ای رویایی‌تر، مشاوره رایگان از هافمن بگیرید.
مشاوره رایگان
 
می‌دونستی الان هافمن تا ۱۰٪ تخفیف ویژه داره؟
بله، به من مشاوره بده
نه ممنون!