انواع در و پنجره سه جداره و دو جداره را بشناسید

انواع در و پنجره سه جداره و دو جداره
در و پنجره‌های دوجداره و سه جداره انواع مختلفی دارند و فقط محدود به یو پی وی سی نیستند، بلکه انواع در و پنجره دو جداره و سه جداره آلومینیومی و چوبی هم در بازار پیدا می‌شود و پیش از این بسیار مورد استفاده قرار می‌گرفتند. اما در حال حاضر در و پنجره‌های دوجداره UPVC سهم بازار بیشتری گرفته اند و مورد استقبال قرار گرفته‌اند. به‌طوری که هافمن سرویس شاهد رشد تعداد ثبت سفارش‌ها در هر ماه نسبت به ماه پیش است.
این نوع پنجره تاثیر بسیار جدی در کاهش مصرف انرژی دارد و به واسطه‌ی ساختار ویژه‌ی خود مانع ورود گرد و غبار، آلودگی، سروصدا، سرما و گرما می‌شود. در و پنجره دو جداره و سه جداره معمولا از قاب پنجره، شیشه، یراق آلات و لاستیک آب‌بندی تشکیل شده است. شیشه‌ی این نوع پنجره عموما شیشه ۶ میل و ۴ میل ساده است و در فضای بین شیشه‌ها گاز آرگون تزریق می‌شود.

در و پنجره سه جداره و دو جداره چه تفاوت هایی دارند؟

در و پنجره دو جداره و سه جداره طرفداران بسیاری پیدا کرده اند. این سازه‌ها به دلایل مختلفی بسیار محبوب و پرمصرف هستند که در ادامه‌ی مطلب به آن‌ها اشاره می‌کنیم. قیمت پنجره دو جداره هم از موضوعاتی است که افراد بسیار می‌پرسند. با هافمن همراه باشید.

تفاوت در و پنجره دو جداره و سه جداره UPVC 

پس از طراحی و اجرای در و پنجره های دو جداره UPVC، در و پنجره سه جداره نیز طراحی و وارد بازار شد. در و پنجره سه جداره به دلیل ساختار و ماهیت خود عایق قوی‌تری است و کارایی بیشتری دارد. البته لازم است بدانید برای زندگی ما در شرایط فعلی در و پنجره دوجداره به خوبی می‌تواند نقش یک عایق خوب و باکیفیت را بازی کند.
اگر آلودگی صوتی محیط بیش از حد نرمال باشد، مثل فضای کارگاه و کارخانه، برای کنترل سروصدا به یک عایق قوی‌تر از پنجره دوجداره یو پی وی سی احتیاج است و باید از پنجره سه جداره یو پی وی سی استفاده کرد.

مزایای استفاده از در و پنجره  دو جداره یا در و پنجره سه جداره

کاهش مصرف انرژی 
در و پنجره های دو جداره و سه جداره می‌توانند تا حد زیادی باعث صرفه‌جویی در مصرف انرژی شوند. این مدل پنجره ها مانع خروج هوای گرم داخل محیط و ورود سرما در فصل سرد می‌شوند و در فصل گرم سال نیز از خروج هوای خنک داخل جلوگیری می‌کنند. با پرداخت قیمت پنجره دو جداره و سه جداره، یک بار برای همیشه مقدار زیادی در هزینه‌های انرژی خود صرفه‌جویی می‌کنید.
جلوگیری از ورود آلودگی
در و پنجره‌های سه جداره و دوجداره از ورود گرد و غبار و آلودگی به داخل محیط جلوگیری می‌کنند. از این طریق در و پنجره های دوجداره و سه جداره در حفظ سلامت ما نیز تاثیر دارند.
مقاومت در آب و هوای مختلف
این محصول به دلیل ساختار ویژه خود و مواد اولیه به کار رفته در آن در برابر رطوبت، باران، آفتاب و ... مقاوم است و به سرویس مداوم احتیاجی ندارد.
عایق صدا
در و پنجره های سه جداره و دوجداره می‌توانند حکم یک عایق مناسب برای سر و صدا را داشته باشند. این محصولات می‌توانند آرامش را به شما هدیه دهند و سر و صدای اضافه را حذف کنند.

پنجره دو جداره و سه جداره و نکات مهم آن‌ها

در ابتدا باید کارشناسان فضای مورد نظر شما را به خوبی و به صورت دقیق اندازه گیری کنند. اندازه‌گیری دقیق کمک می‌کند تا محصول به خوبی در دیوار قرار گیرد و فضایی اضافه باقی نمی‌ماند.
مطمئن شوید که به چه پنجره ای احتیاج دارید. مشخص است پنجره سه جداره یو پی وی سی هزینه‌ی بیشتری دارد، بنابراین باید مطمئن شوید که به چنین پنجره‌ای احتیاج دارید. اگر دیوارها ضعیف هستند و تحمل وزن این نوع پنجره را ندارند و یا حتی با وجود پنجره دو جداره و سه جداره نیز فرقی در میزان سر و صدای محیط نمی‌کند، پس باید فکر اساسی‌تری کنید.
یکی از نکاتی که هنگام انتخاب در و پنجره دو جداره و سه جداره باید مورد توجه قرار گیرد، انتخاب درست نوع پنجره است. اگر شرایط محیطی و آب و هوایی، سر و صدای محیط، گرما و سرما، آلودگی، گرد و غبار و مواردی از این دست در محیط مورد نظر شما بیش از مقدار نرمال است می‌توانید به فکر در و پنجره سه جداره باشید.

انتخاب نوع در و پنجره سه جداره

انتخاب نوع در و پنجره سه جداره به فضایی که در اختیار دارید و محلی که می‌خواهید از در و پنجره استفاده کنید نیز مربوط است. اگر فضای آنچنانی در اطراف در و پنجره ندارید باید به فکر در و پنجره ریلی و کشویی باشید. اگر نگرانی بابت باز شدن پنجره های قدی دارید پنجره های چند تکه که فقط قسمت بالایی آن باز می‌شوند می‌توانند برای شما مناسب باشند.

قیمت پنجره دو جداره و سه جداره و تفاوت آنها

یکی از مواردی که روشن است، تفاوت قیمت در و پنجره های مختلف با توجه به ابزار، تجهیزات و مواردی است که در ساخت و ساختار محصول به کار رفته است. اولین دلیل که باعث می‌شود قیمت در و پنجره دو جداره کمی از در و پنجره سه جداره کمتر باشد، کمتر بودن یک لایه شیشه در ساختار آن است.
از جمله موارد تاثیرگذار بر قیمت پنجره دو جداره می‌توان به این موارد اشاره کرد:

تاثیر اندازه در و پنجره بر قیمت پنجره دو جداره

هرچه فضای مورد نظر شما بزرگ‌تر باشد به تعداد بیشتری پنجره و یا پنجره های بزرگ‌تری نیاز است و همین امر سبب متغیر بودن قیمت پنجره دو جداره خواهد شد.
میزان پروفیل مصرفی، ابعاد و تعداد شیشه‌ها، تعداد یراق استفاده شده در ساختار در و پنجره، میزان لاستیک مصرفی و ... همه و همه باعث تفاوت قیمت پنجره دو جداره می­‌شوند. همچنین کیفیت پروفیل استفاده شده، خود هم بر کیفیت در و پنجره و هم بر قیمت آن تاثیر دارد.

پنجره های دو جداره و سه جداره

تاثیر یراق آلات بر قیمت پنجره دو جداره

علاوه بر این‌که تعداد یراق به کار رفته باعث ایجاد تفاوت در قیمت پنجره دو جداره و سه جداره می‌گردد، نوع و کیفیت یراق به کار رفته نیز از عوامل تغییر قیمت است. یکی از مواردی که بر کیفیت و کارایی در و پنجره تاثیر چشم‌گیری دارد کیفیت یراق آلات است بنابراین باید از یراق مرغوب و استاندارد در ساختار در و پنجره استفاده شود تا محصول نهایی طول عمر مطلوبی داشته باشد.

تاثیر شیشه و لاستیک‌ها بر قیمت پنجره دو جداره

بخش وسیعی از انواع در و پنجره ها را شیشه تشکیل می‌دهد. چندین لایه شیشه که در فضای بین آن‌ها ابتدا خلا ایجاد شده و سپس با تزریق گاز آرگون در این فضا در و پنجره دو یا چند جداره خاصیت عایق بهتری پیدا می‌کند. کیفیت شیشه‌ی به کار رفته در قیمت پنجره دو جداره یا سه جداره تاثیر به سزایی دارد.
برای تماس با مشاوران و کارشناسان هافمن تولید کننده پروفیل در و پنجره با شماره ۱۶۴۴ بدون هیچ پیش شماره‌ای از سراسر کشور تماس بگیرید، این تماس و تمام این پروسه کاملا رایگان است و شما هیچ هزینه‌ای برای مشاوره و اندازه‌گیری پرداخت نمی‌کنید و همچنین با خیال راحت محصولی مناسب را انتخاب و خریداری می‌کنید که تا سال‌ها می‌تواند کارایی بسیار مناسبی برای شما داشته باشد.

تا ۱۰ % تخفیف خرید پنجره دو جداره هافمن


می‌دونستی الان هافمن تا ۱۰٪ تخفیف ویژه داره؟
بله، به من مشاوره بده
نه ممنون!