مدیرعامل هافمن: از گفتاردرمانی دوری کنیم و به عمل‌گرایی بپردازیم

مدیرعامل هافمن: از گفتاردرمانی دوری کنیم و به عمل‌گرایی بپردازیم

در اجلاس سراسری سازندگان و طراحان تهران مطرح شد
دکتر حمیدیه: «مدیریت زمان یکی از مباحث مهم در مهندسی است. از این رو بهتر می‌دانم سخنرانی بسیار کوتاهی داشته باشم و از گفتاردرمانی و سخن گفتن دوری کنم تا بتوانیم بیشتر به عمل‌گرایی بپردازیم».
1400/12/05

متن خبر

​بیش از ۲ هزار و ۵۰۰ نفر از سران و افراد تاثیرگذار صنعت ساختمان، روز گذشته در رویدادی به نام اجلاس سراسری سازندگان و طراحان تهران شرکت کردند. این رویداد به همت مجتمع رسانه‌ای راه و ساختمان در هتل اسپیناس پالاس تهران برگزار شد.
این مراسم در تاریخ ۴ اسفند ماه ۱۴۰۰ برای سومین بار و با هدف تقدیر از مهندسان ساختمان به مناسبت روز مهندس برگزار شد. در طی رویداد بیش از پانصد نفر از سازندگان شاخص تهران و کشور، هزار نفر از برترین و فعال‌ترین معماران پایتخت، نمایندگان برترین دفاتر معماری تهران، انبوه‌سازان، بزرگترین تولیدکنندگان و کارآفرینان صنعت ساختمان و مدیران عالی‌رتبه حوزه‌های شهری و ساختمانی کشور حضور داشتند.

حضور فعال گروه صنعتی هافمن

در این جمع، گروه صنعتی هافمن، یکی از شرکت‌های شاخص و تاثیرگذار صنعت، علاوه بر داشتن غرفه‌ی تخصصی، حامی رویداد بوده و مدیرعامل گروه صنعتی هافمن، آقای دکتر محمد حمیدیه به ایراد سخنانی کوتاه پرداخت.
وی در این جمع بیان کرد: «مدیریت زمان یکی از مباحث مهم در مهندسی است. از این رو بهتر می‌دانم سخنرانی بسیار کوتاهی داشته باشم و از گفتاردرمانی و سخن گفتن دوری کنم تا بتوانیم بیشتر به عمل‌گرایی بپردازیم». وی اضافه کرد که مردم از سخن شنیدن و حرف و شعار خسته‌اند، باید بتوانیم با عمل‌گرایی به سمت رسیدن به اهداف حرکت کنیم. دکتر حمیدیه ابراز داشت که در بین مهندسان و خبرگان صنعت ساختمان، سخنان تخصصی و آمار و ارقام نخواهد گفت و زیره به کرمان نمی‌برد. 
در ادامه مراسم از معماران و سازندگان برتر و منتخبان سال، قدردانی شد. اهدای لوح تقدیر به کارآفرینان برتر صنعت ساختمان و برگزاری پنل‌های متنوع و تخصصی در زمینه چشم‌انداز معماری و ساخت‌وساز در ایران و جهان، از برنامه‌های این رویداد بود. پنل پیش‌بینی اقتصاد مسکن در سال ۱۴۰۱ نیز با حضور کارشناسان و تحلیل‌گران این صنعت برگزار شد.

تجلیل از برند هافمن

پایان اجلاس نیز همراه بود با تجلیل از مدیر عامل گروه صنعتی هافمن جناب آقای دکتر حمیدیه، که به نیابت از ایشان آقای مهندس وهاب‌زاده مدیر فروش و بازاریابی گروه صنعتی هافمن لوح و تندیس را دریافت کردند.
گروه صنعتی هافمن که حامی برگزاری این رویداد بود، در قالب تقدیرنامه‌ای از سوی دبیر رویداد مورد تجلیل قرار گرفت. در متن این لوح تقدیر آمده است: «حضور و مشارکت ارزشمندتان را در برگزاری اجلاس سالانه سازندگان و طراحان تهران صمیمانه ارج می‌نهیم و به پاس تلاش و اهتمام ارزنده‌ای که طی این سال‌ها در جهت بهبود و ارتقای صنعت ساختمان داشته‌اید مراتب سپاس و قدردانی خود را اعلام نموده و با آرزوی تداوم این همکاری بی بدیل، این لوح سپاس تقدیم‌تان می‌گردد. امید که در سایه ایزد یکتا، همواره سبز و پایدار بمانید».

تصاویر

1400/12/05
نظراتثبت نظر
نظر خود را ثبت کنید