هافمن واحد منتخب دانش بنیان صنعت معدن و تجارت

هافمن واحد منتخب دانش بنیان صنعت معدن و تجارت

مراسم گرامی‌داشت روز ملی صنعت و معدن که با حضور نمایندگان مجلس، استاندار و تجار و صنعت‌گران برگزار گردید فرصت مناسبی بود تا جمعی از برترین تولیدکنندگان و مدیران شرکت‌های بزرگ صنعتی در کنار مسئولین دولتی به تبادل اندیشه‌ها و برنامه‌های آینده بپردازند و نیز تجلیلی از برگزیدگان بخش صنعت در این مراسم به عمل آید. این مراسم در سالن مرکز همایش‌های بین المللی خاوران تبریز برگزار شد.
1401/05/10

متن خبر

مراسم گرامی‌داشت روز ملی صنعت و معدن که  با حضور نمایندگان مجلس، استاندار و تجار و صنعت‌گران برگزار گردید فرصت مناسبی بود تا جمعی از برترین تولیدکنندگان و مدیران شرکت‌های بزرگ صنعتی در کنار مسئولین دولتی به تبادل اندیشه‌ها و برنامه‌های آینده بپردازند و نیز تجلیلی از برگزیدگان بخش صنعت در این مراسم به عمل آید. این مراسم در سالن مرکز همایش‌های بین المللی خاوران تبریز برگزار شد. 

هافمن واحد منتخب دانش بنیان صنعت، معدن و تجارت
 
صنعت و معدن زیربنای اقتصاد، اشتغال و تولید ناخالص ملی کشورها است. در ایران نیز این بخش یکی از بزرگترین سهم‌های اقتصاد را به خود اختصاص می‌دهد و نگاه ویژه‌ به این بخش می‌تواند سرعت توسعه کشور را افزایش دهد. 
 
مراسم گرامیداشت روز ملی صنعت و معدن در حالی برگزار شد که واحد‌های صنعتی نمونه بر اساس شاخص‌های زیر انتخاب و مورد تجلیل و تمجید قرار گرفتند:
- میزان تولید
- میزان فروش
- سود عملیاتی قبل از کسر مالیات
- ارزش موجودی انبار کالای ساخته شده
- هزینه انرژی مصرفی 
- هزینه تحقیق و نوآوری
- هزینه آموزش نیروی انسانی
- ارزش صادرات 
- تعداد نیروی انسانی بر اساس بیمه شدگان
- تعداد نیروی انسانی با مدرک فوق دیپلم و بالاتر
- دانش بنیان بودن
- عمق ایجاد زنجیره ارزش
- مشتری مداری
- گواهینامه‌های معتبر کیفیت محصول 

هافمن واحد منتخب دانش بنیان صنعت، معدن و تجارت
 
هافمن که در شاخص‌های یادشده از برترین برندهای صنعتی در کشور و به عنوان تنها تولیدکننده‌ی دانش بنیان در صنعت یو‌پی‌وی‌سی در سطح ملی است، در این مراسم به عنوان واحد منتخب دانش‌ بنیان صنعت، معدن و تجارت معرفی گردید. 

هافمن واحد منتخب دانش بنیان صنعت، معدن و تجارت
 
جناب آقای مهندس انوری قائم مقام محترم گروه صنعتی هافمن، در این مراسم تندیس ویژه‌ی واحد نمونه‌ی صنعتی در سال ۱۴۰۱ را به نمایندگی از مدیر عامل هافمن، جناب آقای دکتر محمد حمیدیه دریافت کردند. 
 
1401/05/10
نظراتثبت نظر
نظر خود را ثبت کنید