حمایت های هافمن تلاشم را مضاعف کرد/  امیدوارم مدال طلا برای ایرانم کسب کنم

حمایت های هافمن تلاشم را مضاعف کرد/ امیدوارم مدال طلا برای ایرانم کسب کنم

نماینده ورزشی هافمن و عضو تیم ملی دو و میدانی ایران گفت: هافمن کاری کرد که اگر افتخاری و مدالی کسب شود این افتخار تنها سهم من و هافمن نیست بلکه افتخار
به گزارش روایط عمومی هافمن، "سجاد هاشمی" در نشست خبری با حضور اصحاب رسانه بعنوان نماینده ورزشی هافمن ضمن تقدیر از رسانه ها، گفت: تیتر رسانه ها مرا برای مسابقات بعدی مقید می کند، همیشه مدیون قلم خبرنگارم. رکورد دار دوی 400 متر ایران ضمن تقدیر از خانواده بزرگ هافمن گفت: فعالیتم را از سال 88 شروع کردم، علاوه بر حمایت های دولتی حمایت های بخش خصوصی متفاوت است، خودم سراغ هافمن رفته ام.
1400/08/13

متن خبر

نماینده ورزشی هافمن و عضو تیم ملی دو و میدانی ایران گفت: هافمن کاری کرد که اگر افتخاری و مدالی کسب شود این افتخار تنها سهم من و هافمن نیست بلکه افتخار یک ملت است، حمایت های هافمن تلاشم را مضاعف کرد
به گزارش روایط عمومی هافمن، "سجاد هاشمی" در نشست خبری با حضور اصحاب رسانه بعنوان نماینده ورزشی هافمن ضمن تقدیر از رسانه ها، گفت: تیتر رسانه ها مرا برای مسابقات بعدی مقید می کند، همیشه مدیون قلم خبرنگارم.
رکورد دار دوی 400 متر ایران ضمن تقدیر از خانواده بزرگ هافمن گفت: فعالیتم را از سال 88 شروع کردم، علاوه بر حمایت های دولتی حمایت های بخش خصوصی متفاوت است، خودم سراغ هافمن رفته ام.
وی تاکید کرد: از هافمن تشکر میکنم که برای من این فرصت و امکان را فراهم کرده اند
وی گفت: سجاد هاشمی در تاریخ ورزش جایزه المپیک را کسب کرد، متاسفانه سیاست های غلط فدراسیون وقت در سال 95 باعث شد نتوانیم مسافر المپیک ریو شویم.
وی ادامه داد: به مسابقاتی اعزام شدیم که یکی دو ساعت قبل از شروع مسابقه رسیدیم! اگر روز قبل مسابقات فقط نتوانیم یک ساعت استراحت کنیم کل تمارین یک سال از بین رفته و ریکاوری از بین می‌رود.
وی افزود: احساس کردم این شکست بزرگی است، احساس کردم باید ورزش را کنار بگذارم و در سال 97 ورزش حرفه ای را کنار گذاشتم.
وی ادامه داد: برای دوستانم و خانواده ام این اتفاق بسیار سخت بود من را بیرون گود ببینند.
هاشمی اضافه کرد: بعد از دو سال دوری یک پیامی از طرف دوستان مدرسه ای به دستم رسید، محتوی پیام این بود که سجاد، ورزش حرفه ای را کنار نگذار، این پیام برای من بسیار ارزشمند بود.
وی افزود: خودروی شخصیم را در آن موقع فروختم، از سال 98 به بعد دور ورزشی جدیدی برای من بود، از کسی انتظار کمک نداشتم.
وی تاکید کرد: هافمن کاری کرد که اگر افتخاری و مدالی کسب شود این افتخار تنها سهم من و هافمن نیست بلکه افتخار یک ملت است، حمایت های هافمن تلاشم را مضاعف کرد
وی افزود: در بازی های آسیایی 2020 چین حضور خواهیم داشت و اتفاقات خوبی در آینده رقم خواهد خورد.
وی ادامه داد: عزیزانی در کنارم هستند که حضورشان خیلی به من کمک می‌کنند، از خانواده ام بابت قبول زحمات تشکر می کنم.
هاشمی اضافه کرد: آقای دکتر دبیری باعث شد تا خانواده هافمن و آقای حمیدیه را بشناسم، سال های سال مدیون آقای دکتر بیگی خواهم بود، از حمایت مردم عزیز، از مربی عزیزم که در ادب خیلی از من بزرگ هست و از تمامی کسانی که به من کمک کرده اند، متشکرم
وی در پایان گفت: اکنون بدون هیچ مشکلی امیدوارم در مسابقه آینده مدال طلا را برای ایران عزیز کسب کنم.
 

تصاویر

1400/08/13

نظرات

ثبت نظر

نظر خود را ثبت کنید