کاربرد پنجره دو جداره در خانه یا محل کار

کاربرد پنجره دو جداره در خانه یا محل کار

خلاصه:
پنجره دو جداره یعنی پنجره ای عایق که مانع از انتقال حرارت بین فضای داخل و بیرون می شود. این پنجره همچنین می تواند جلوی ورود غبار و دوده به محیط داخل را بگیرد و همچنین سر و صدای بیرون را قطع می کند و به آلودگی صوتی فرمان سکوت می دهد. این نوع پنجره از پروفیل در و پنجره یو پی وی سی ساخته می شود.
1401/03/18

پنجره دو جداره یعنی پنجره ای عایق که مانع از انتقال حرارت بین فضای داخل و بیرون می شود. این پنجره همچنین می تواند جلوی ورود غبار و دوده به محیط داخل را بگیرد و همچنین سر و صدای بیرون را قطع می کند و به آلودگی صوتی فرمان سکوت می دهد. این نوع پنجره از پروفیل در و پنجره یو پی وی سی ساخته می شود. هافمن یکی از تولیدکنندگان اصلی و مهم پنجره دوجداره در ایران است که این نوع پنجره را با کیفیت و قیمت مناسبی به هم میهنان عرضه می کند.
با توجه به این  که محیط داخل هم می تواند خانه باشد، هم محل کار، در این مطلب به مزایا و کاربرد این نوع پنجره در محیط های مختلف می پردازیم. یک نکته را در نظر داشته باشید برای فضاهای کارخانه ای یا با سطح حفاظتی بالا، حتی پنجره های سه جداره و چهار جداره نیز توصیه می شود. با ادامه مطلب همراه باشید.

پنجره ای کارآمد در مصرف انرژی

برای شرایط اقلیمی متفاوت، در و پنجره های uPVC به خصوص مدل کشویی آن‌ها گزینه مناسبی است. مزیت اصلی در زمینه این نوع مصالح ساختمانی کارایی آن‌ها در حوزه مصرف انرژی است. همچنین نوع کیفیت بالای این در و پنجره ها به‌شکل خوبی با نوار مخصوص درزگیری می‌شوند و البته با به کار گرفتن کارشناسان نصب دقیق، قابلیت اختصاصی سازی برای محیط ها بنا به اقتضا و کارکردهای مختلف را دارند. این بدان معناست که درب دو جداره یو پی وی سی برای هر سلیقه‌ی طراحی داخلی، معماری و ابعاد ساختمانی مطلوب و بی نقص می‌تواند فراهم شود.
در و پنجره دو جداره uPVC را به ماندگاری و مصرف بهینه انرژی شناخته ایم. برای نمونه یکی از اصلی ترین مزایای در و پنجره های یو پی وی سی این است که نگهداری از و رسیدگی به آن‌ها آسان است و در برابر گرد و غبار و شرایط آب و هوایی گوناگون آب بندی کامل دارند. خوب است بدانید از اساس یکی از راهکارهای مقابله با گرد و خاک همین درب‌ها و پنجره‌های دو جداره هستند.

حفظ دمای اتاق خانه یا محل کار شما

کسب و کار ها بیشتر از سایر گروه های جامعه به مواردی مثل بهره وری و کارآمدی توجه می‌کنند و در نتیجه داشتن در و پنجره دو جداره uPVC منجر به کاهش مخارج کسب و کارتان می شود. البته ذات کاهش دهنده‌ی انرژی در در و پنجره های یو پی وی سی برای هر محل سکونتی مناسب است و نه فقط دفتر کار و محیط شرکت یا کارخانه. در طول فصل تابستان، این درها برای ماندگاری دمای خنک اتاق بسیار به درد بخورند و در طول فصل زمستان برای نگهداشت دمای گرم اتاق استفاده می شوند. نتیجه‌ی مستقیم آن این است که هزینه درج‌شده در قبض‌های انرژی شما کمتر شود.
مواد و مصالح بنای خانه و دفتر کار شما اگر به خوبی عایق نشوند ممکن است در زمستان‌ها موجب سرد شدن محیط داخل و در تابستان‌ها موجب عرق کردن بدن شما شوند، چون ممکن است کولر کفاف مقابله با گرما را ندهد. افزون بر این، اگر تصمیم دارید که از ابتدا محیط کاری ایجاد کنید، انتخاب درب مناسب برای بخش‌های مختلف آفیس تان را در دستور کار خود تیم تان بگذارید.
 

 
در مجموع توجه به برای وضعیت هوا، موقعیت، جنس درها و طراحی درها اهمیت زیادی دارد. آشنایی با مزایای درهای یو پی وی سی دو جداره که دارای پروفیل در و پنجره با کیفیت هستند - برای محیط اداری یا کارگاهی - می‌تواند به شما در تصمیم‌گیری نهایی انتخاب مصالح مناسب یاری رساند.

سکوتی دلچسب با پنجره دو جداره

در و پنجره های یک محیط مهم مثل محل کار، برجسته‌ترین نقاط حرکت صوت از بیرون به داخل است. سر و صدا، آلودگی صوتی و اصوات اضافی از عوامل بر هم زننده‌ی تمرکز شما و کارکنان مجموعه شما هستند. دقیقا نقطه‌ی مقابل در و پنجره های آهنی و عادی، پروفیل های uPVC برای جلوگیری از شنیدن صدای ناخواسته‌ی خارج از دفتر کارتان عالی اند. برای اطمینان بیشتر می توانید به این در و پنجره های دو جداره قابلیت های آب بندی دوچندان، سامانه قفل چند نقطه، جوش فیوژن، آب بندی سیلیکونی، و شیشه چند لایه اضافه نمایید.
در و پنجره های uPVC افزون بر موارد یاد شده، یک سطح امنیت بالاتر دارند، چون یکی از اجزای این سازه ها فولاد گالوانیزه است. این نوع فولاد خیلی سخت می‌شکند، در نتیجه به شما یاری می رساند از اموال کسب و کار خود در کارگاه و سازمان‌تان در برابر سارقان حفاظت نمایید. همچنین می‌توانید از شیشه Secure یا همان سکوریت برای دربهای یو پی وی سی استفاده کنید که ایمنی آن هنگام شکستن بالا برود و در صورت بروز حادثه، کسی صدمه نبیند. علاوه بر این شما می‌توانید مکانیسم های قفل چندگانه به در و پنجره سفارشی خود بیفزایید تا امکان باز شدن آن‌ها به کم‌ترین مقدار برسد.

تصمیم گیری برای تعویض در و پنجره خانه یا محل کار

تغییر درب اداره و محل کار به در uPVC مثل نوع کشویی آن و همچنین پنجره یو پی وی سی یک تصمیم بی‌نقص است چون این نوع سازه در شرایط مختلف آب و هوایی مقاومت زیادی دارند. آنها همزمان که عایق خوب صدا و مانع عبور گرد و غبار هستند، جنبه زیبایی شناختی بسیار خوبی دارند. به همین دلیل است که در معماری مدرن کسب و کارها به خاطر جنبه زیبایی‌اش هم که شده، از این نوع در و پنجره استفاده می شود.
ما در هافمن پروفیل uPVC با تنوع بالایی تولید می‌کنیم، به این معنا که می‌توانید آن را در هر سایز مورد نیاز، شکل و رنگی خریداری کنید یا سفارش دهید، به‌طوری که با ضرورت های هر محل کاری سازگار باشد. درب های یو پی وی سی نیاز کمتری به تعمیر و نگهداری دارند و این یعنی طول عمر محصول بالا است. هیچ ضرورتی به نقاشی، آب بندی و تعمیر هر ساله‌ی درب های یو پی وی سی ندارید. با دوره طولانی گارانتی کیفیت و مقاومت، درهای یو پی وی سی همه مشخصات مورد نیاز شما را دارند و اقتصادی هستند.

برای داشتن پنجره هافمن دست به کار شوید

در ابتدا لازم است کاردان های نصب هافمن فضای کار یا خانه شما را بررسی کنند و اندازه‌گیری های لازم را انجام دهند. اندازه‌گیری بسیار دقیق در این کار الزامی است چون قرار است به عایق‌شدن فضا منتج شود. بعد از آن شما انتخاب می کنید چه نوع در و پنجره ای با چه نوع شیشه‌ای لازم دارید. برای برخی فضاهای کاری مثل کارخانه‌ها و کارگاه ها که در آنها صدا و نویز بیشتری وجود دارد، درب و پنجره سه جداره و چهار جداره پیشنهاد می‌شود. برای داشتن در یو پی وی سی حتما دیوارهای قوی لازم است. پس اگر دارید محل کارتان را از ابتدا می سازید، یا امکان تخریب و بازسازی داخلی دارید، حتما تقویت دیوارها را در برنامه خود داشته باشید.
نوع پروفیل در و پنجره در قیمت پنجره دوجداره تاثیرگذار است. جنس، برند و کیفیت یراق آلات هم در قیمت درب یو پی وی سی و پنجره یو پی وی سی تاثیرگذار است. شیشه و لاستیک یا نوار درزگیر هم بسته به کیفیت‌شان قیمت محصول نهایی را تغییر می‌دهند. برای دریافت قیمت ویژه محیط کار یا خانه خود لازم است با شماره تلفن ۱۶۴۴ از هر نقطه از ایران تماس بگیرید و از مشاوره رایگان هافمن استفاده کنید.
1401/03/18

نظرات

ثبت نظر

نظر خود را ثبت کنید


بهترین فرصت برای خرید و تعویض پنجره UPVC