پنجره‌های UPVC  چطور امنیت را در خانه شما برقرار می‌کنند؟

پنجره‌های UPVC چطور امنیت را در خانه شما برقرار می‌کنند؟

خلاصه:
پروفیل دوجداره ضد سرقت با بهترین کیفیت و انتخاب مناسب یراق‌آلات پنجره سبب می‌شوند امنیت خانه فراهم شود و سارق نتواند از راه پنجره وارد خانه شود. در این مطلب به شما توضیح خواهیم داد، پنجره‌های UPVC ضدسرقت، چطور در این امر به کمک صاحب‌خانه می‌آیند و امنیت خانه را تامین می‌کنند.
1399/01/30

پنجره‌های UPVC  چطور امنیت را در خانه شما برقرار می‌کنند؟
 
خانه هر کس، قلعه اوست! حفاظت از حریم این قلعه کار آسانی نیست؛ مجموعه‌ای از اقدامات هستند که در نهایت منجر به فراهم آمدن امنیت خانه می‌شود. در وهله اول باید کارهایی را انجام داد تا امکان سرقت و ورود به خانه توسط دزدان به حداقل برسد. انتخاب نوع در و پنجره، از این جهت می‌تواند تصمیمی حساس و سرنوشت‌ساز نیز باشد؛ زیرا پنجره می‌تواند یکی از راه‌های ورود سارق به خانه شما باشد. در این مطلب به شما توضیح خواهیم داد، پنجره‌های UPVC   ضدسرقت، چطور در این امر به کمک صاحب‌خانه می‌آیند و امنیت خانه را تامین می‌کنند.
 
 
 
   
مشکل ورود احتمالی یک سارق به خانه از طریق پنجره، بیشتر برای خانه‌های ویلایی یا ساکنین خانه‌هایی که در طبقه اول زندگی می‌کنند، رخ می‌دهد.
یک روش معمول و البته مطمئن برای محافظت از خانه در مقابل سارقان،  نصب میله‌های فولادی در جلوی پنجره است. اما این‌کار سبب می‌شود دیدن لذت‌بخش منظره خارج از خانه دیگر امکان‌پذیر نباشد و جایش را به منظره ناخوشایند میله‌ها بدهد. گذشته از این، شبکه‌ میله‌های فولادی از نظر الزامات ایمنی در برابر آتش‌سوزی هم مانع بزرگی به شمار می‌آیند و در صورت وقوع آتش‌سوزی تخلیه افراد از طریق پنجره را با مشکل مواجه می‌کنند.
 
سارق چطور می‌تواند از طریق پنجره وارد خانه شود؟
 
بیایید خود را به جای یک سارق تصور کنید و راه‌های احتمالی ورود از طریق پنجره را که به ذهنتان خطور می‌کند با هم مرور کنیم:
 
  • یک راه این است که کل پنجره به همراه قاب آن را از جا دربیاورد.
  • شکستن قفل پنجره و باز کردن آن
  • شکستن شیشه پنجره
 
با هم تمام این احتمالات را بررسی می‌کنیم و به این نکته می‌پردازیم که پنجره‌های UPVC  چطور امنیت خانه را در مقابل ورود یک سارق از راه پنجره، تامین می‌کنند.
 
1399/01/30

نظرات

ثبت نظر

نظر خود را ثبت کنید