یک پروفیل خاص، برای در و پنجره‌های خاص

یک پروفیل خاص، برای در و پنجره‌های خاص

خلاصه:
در و پنجره‌های هر خانه و ساختمانی باید دارای مشخصات و فاکتورهای مشخصی باشند که محصولی با کیفیت به حساب آیند. اما در بعضی موارد ممکن است در و پنجره‌ی مناسب برای گروه‌های خاص، بعضی دکوراسیون‌ها یا ساختمان‌های متفاوت، موقعیت‌های جغرافیایی خاص و ... دارای تفاوت‌هایی باشند. در صورتی که الزامات مربوط به این تفاوت‌ها به خوبی و درستی پیاده‌سازی و اجرا شوند؛ نتیجه نهایی کارآمد خواهد بود.
1400/04/20

در و پنجره مناسب افراد معلول

یکی از محدودیت‌های موجود برای افراد معلول هنگام استفاده از در و پنجره نامناسب بودن آن‌ها برای این گروه از مصرف کنندگان است. کم بودن عرض در ورودی، مناسب نبودن ارتفاع و مواردی از این دست از جمله مسائلی هستند که عبور و مرور و استفاده از این محصول را دچار مشکل می‌سازد.

افرادی که از صندلی چرخدار استفاده می‌کنند ممکن است در هنگام عبور و مرور از درهایی که عرض کمی دارند دچار مشکل شوند و یا وجود قرنیز و لبه‌های ورودی مرتفع در آستانه در می‌تواند یک مانع نامناسب برای ورود و خروج این افراد به حساب آیند. در و پنجره دو جداره upvc یکی از انواع در و پنجره است که می‌تواند این مشکل را به خوبی برطرف سازد.

پروفیل یو پی وی سی به کار رفته در ساختار این محصول، امکان طراحی و ساخت انواع در و پنجره را به وجود می‌آورد. در و پنجره‌هایی با طرح‌های شخصی سازی شده که ورودی عریض‌تری دارند و مشکل ورود و خروج را برای این افراد برطرف می‌سازند. از طرفی دیگر ممکن است به دلیل عدم توانایی بعضی از افراد در ایستادن، امکان راحت باز و بسته کردن پنجره فراهم نباشد. اما در صورتی که طراحی و ساخت در و پنجره شخصی سازی شود امکان کوتاه‌تر کردن این ارتفاع و پایین آوردن دستگیره پنجره وجود دارد.

در زمان ساخت این نوع در و پنجره می‌توانید نوع و مدل دستگیره، نوع و جهت بازشو و ... را با توجه به نیاز، شرایط، فضای در دسترس و ... سازگار سازید. در و پنجره دو یا سه جداره یو پی وی سی می‌تواند حکم یک عایق بسیار خوب در برابر سروصدا، سرما و گرما، آلودگی‌ها و ذرات مزاحم و مواردی از این دست را داشته باشد. 

همچنین به دلیل عمر طولانی و کیفیت بالای پروفیل یو پی وی سی عمر این محصول نیز بسیار زیاد خواهد بود. مقاومت بالای این نوع پروفیل در برابر تابش مستقیم نور خورشید، باد و باران، حتی پایداری محصول در برابر ضربه از جمله خصوصیات مهم آن است.

در و پنجره مناسب ساختمان‌هایی با ظاهر قدیمی

اگر ظاهر، نما و دکوراسیون ساختمان شما طرح قدیمی و سنتی دارد، بهتر است در و پنجره‌ها هم از این طرح و قالب پیروی کنند. شاید گمان کنید لازم است در چنین شرایطی از در و پنجره‌های قدیمی مثل محصولات چوبی یا مواردی این چنینی استفاده کنید و هدر رفتن انرژی، ورود آلودگی و ذرات مزاحم، وجود همیشگی سروصدا و ... را هم تحمل کنید. اما نکته‌ی جالب توجه این است که شما مجبور به استفاده از در و پنجره‌های نامناسب برای حفظ زیبایی ظاهر در و پنجره نیستید.

این روزها در و پنجره‌های یو پی وی سی در طرح و مدل‌های مختلفی قابل آماده‌سازی و ارائه به بازار هستند. در و پنجره‌های دکوراتیو با شیشه‌های رنگ و طرح و رنگ‌های مختلف که قابلیت طراحی و ساخت متناسب با سلیقه شما، نما و دکوراسیون ساختمان را دارد.

این نوع در و پنجره علاوه بر اینکه زیبایی ظاهری بالا و قابلیت سازگار شدن با نمای ساختمان هم از لحاظ طرح و هم رنگ را دارد، وزن بسیار سبکی دارد. همین وزن کم این محصول باعث می‌شود تا ساخت، اجرا و نصب در و پنجره دو جداره بسیار ساده و سریع باشد. از طرفی دیگر قیمت پنجره دو جداره ساخته شده با پروفیل یو پی وی سی بسیار مناسب است. تناسب بین خدمات و امکانات دریافت شده و هزینه‌ای که برای خرید این محصول پرداخته می‌شود، طول عمر بالا، کیفیت عالی و ... همه و همه باعث می‌شوند تا قیمت پنجره دو جداره ساخته شده با این مواد اولیه؛ جزو مزایا و آورده‌های جذاب این محصول به حساب آید.

البته خوب است بدانید این محصول در عین حال که وزن سبکی دارد، پایداری خوبی از خود نشان می‌دهد. دلیل این پایداری و مقاومت، وجود گالوانیزه‌های مستحکم در طول پروفیل است.

با توجه به آنچه پیش از این گفته شد، پروفیلی که بتواند هم بر قیمت پنجره دو جداره تاثیر داشته باشد، باعث افزایش کارایی آن شود و هم در و پنجره را برای استفاده در شرایط و موقعیت‌های متفاوت آماده سازد، محصولی است بسیار جذاب که کارایی بسیار خوبی دارد. پروفیل هافمن یکی از همین محصولات است.

1400/04/20

نظرات

ثبت نظر

نظر خود را ثبت کنید