تعویض پنجره قدیمی با دوجداره و سه جداره بدون بنایی

تعویض پنجره قدیمی با دوجداره و سه جداره بدون بنایی

خلاصه:
اما یکی از مهمترین دلایلی که همیشه مانع شده تا به تعویض پنجره قدیمی فکر کنید ترس از بنایی است. شاید واقعا بنایی کردن در خانه ای که بچه ی کوچک وجود دارد کار سخت و طاقت فرسایی باشد، احتمالا برای کسی که کارمند و یا دانشجو است و زمان زیادی ندارد بنایی و تعویض پنجره قدیمی یکی از ترس های بزرگ باشد و با یک دو دوتا چهارتای ساده از خیر بنایی و تعویض پنجره قدیمی با دوجداره بگذرید.
1399/07/07

تغییرات محل زندگی، تغییر دکوراسیون و انجام بنایی‌های مختلف شاید بعضی وقت‌ها از سر تنوع طلبی و در بعضی موارد لازم و ضروری باشد. اما مسئله‌ای که روشن است دردسرهای بنایی و به هم ریختگی‌های آن است. فکر کنید شما خانه‌ای زیبا و دوستداشتنی دارید که از زندگی در آن لذت می‌برید اما هر روز مجبور هستید خروارها گرد و خاکی که روی تلوزیون و میزها نشسته را پاک کنید و یا نگران کثیفی پرده‌هایی باشید که انقدر شسته شده ظاهر بدی پیدا کرده‌اند.

شاید هم شما صاحب زیباترین اتاق خواب دنیا باشید که با پنجره‌های بزرگ و نورگیرش آسمان را مهمان شما می‌کند، اما مدام باید نگران باشید که سروصدای کوچه و خیابان کودک دلبندتان را بیدار نکند.

فرض کنید شما همان دانشجویی هستید که درس خواندن در اتاق دلباز تان را به هر جای دیگر ترجیح می‌دهید اما همیشه مجبورید 2 لایه لباس بیشتر در زمستان بپوشید و در تابستان بی‌وقفه کولر روشن کنید چون این سرما و گرما گویی قصد ماندن در چهاردیواری اتاقتان را ندارد.
مشخص است که این مشکلات و شاید صدها مشکل مشابه می‌توانند دلایلی باشند بر اینکه پنجره‌های خانه‌ی شما احتیاج به تعویض دارند و با این پنجره‌ها هم اعصاب خود و خانواده‌تان به هم می‌ریزد و هم انرژی زیادی به هدر می‌رود.

اما یکی از مهمترین دلایلی که همیشه مانع شده تا به تعویض پنجره قدیمی فکر کنید ترس از بنایی است. شاید واقعا بنایی کردن در خانه‌ای که بچه‌ی کوچک وجود دارد کار سخت و طاقت فرسایی باشد، احتمالا برای کسی که کارمند و یا دانشجو است و زمان زیادی ندارد، بنایی و تعویض پنجره قدیمی یکی از ترس‌های بزرگ باشد و با یک دودوتا چهارتای ساده از خیر بنایی و تعویض پنجره قدیمی با دوجداره بگذرید.

از طرفی دیگر شاید همسایه‌های شما تاکید بسیار زیادی بر یکدست بودن ظاهر ساختمان داشته باشند، که اتفاقا نظر خوب و درستی است و اگر شما از هفت‌خان رستم بنایی و تعویض پنجره قدیمی با دوجداره هم بگذرید و پنجره‌های قدیمی را به طور کامل با یکی از انواع پنجره‌های دوجداره عوض کنید ظاهر ساختمان را بد شکل می‌کنید.

پس چاره چیست؟

آیا باید تا زمانی که ساکن یکی از خانه‌های رویایی زندگی خود هستید دود و آلودگی نفس بکشید، فرزندتان با هر صدایی از خیابان از خواب بپرد و در سرمای زمستان بلرزید و در گرمای تابستان در حسرت خنک شدن خانه بمانید ؟ آن هم با قبض‌های سنگین برق و گاز و هزینه‌های هنگفت؟

قطعا اینطور نیست.

شاید این نگرانی‌ها روزگاری عادی بود ولی واقعا این روزها که در کمتر از یک ساعت می‌توان صاحب پنجره‌ای جدید شد این نگرانی ها بی‌مورد است.

یکی از امکانات فوق العاده‌ای که این روزها برای هر کسی فراهم است امکان تعویض پنجره قدیمی با دوجداره است و این کار بدون بنایی صورت می‌گیرد. خیالتان راحت باشد، رنگ دیوارها خط و خش نمی‌افتد و هیچ بیل و کلنگی وارد خانه نمی‌شود.

چرا باید از پنجره دوجداره استفاده کرد؟

"پنجره دو جداره و سه جداره" تا حد زیادی مانع ورود برخی آلودگی‌ها، گرد و خاک و دود می‌شوند. در اولین روزی که پنجره‌های قدیمی خانه خود را با پنجره دوجداره عوض می‌کنید، متوجه خواهید شد که سطوح مختلف خانه حالا حالاها نیاز به گردگیری ندارند. از طرفی دیگر از دست انواع آلودگی‌های صوتی راحت خواهید بود و با خیال راحت می‌توانید درس بخوانید، کار کنید، استراحت داشته باشید و با فیلم و موسیقی بدون هیچ سروصدای اضافی سرگرم شوید.

یکی از مزایای پنجره‌های دوجداره کمک به صرفه‌جویی در انرژی است. هدر رفت انرژی در پنجره‌های قدیمی به شدت بالا است و در تابستان‌ها هوای سرد داخل خانه بیرون می‌رود و در زمستان هوای سرد خارج از خانه وارد محل زندگی شما می‌شود. اما یک پنجره دوجداره استاندارد این امکان را برای شما فراهم می‌کند که با میزان کمی انرژی محیط زندگی خود را گرم و یا سرد کنید. پنجره دوجداره راه ورود و خروج هوای گرم و سرد را می‌بندد و از هدر رفت سرمایه شما نیز به خوبی جلوگیری می‌کند.

نصب پنجره دو جداره و سه جداره بدون نیاز به بنایی 

شاید تا یک چایی برای خودتان دم کنید و یک قسمت از سریال مورد علاقه خود را تماشا کنید پنجره خانه شما عوض شده باشد. نه اغراق نمی‌کنیم و این اتفاقی است که رخ می‌دهد. هافمن این امکان را فراهم کرده است که بدون هیچ بنایی و در کمترین زمان هر نوع پنجره‌ی قدیمی با پنجره‌های دوجداره تعویض شود و در عوض آرامش و خیال راحت به خانه شما برگردد.

خیالتان راحت باشد برای تعویض پنجره قدیمی لازم نیست ظاهر بیرونی پنجره و خانه شما تغییری کند و ظاهر چهارچوب بیرون اگر شما بخواهید همان چیزی می‌ماند که قبلا بود.

برای شروع این تعویض طلایی باید با شماره 1644 تماس بگیرید. این تماس رایگان است و مشاوران هافمن به صورت کامل شما را راهنمایی می‌کنند که برای تعویض پنجره قدیمی چه کارهایی باید انجام دهید و هزینه‌ی این کار چقدر خواهد بود. در مرحله‌ی بعد اندازه‌گیری انجام می‌شود و پنجره‌ای دقیقا مناسب خانه شما ساخته می‌شود و مرحله‌ی آخر، مرحله نصب پنجره است که برای هر پنجره کمتر از یک ساعت زمان لازم است و بدون هیچ خرابی و بنایی این کار انجام می‌شود.

1399/07/07

نظرات

ثبت نظر

نظر خود را ثبت کنید